YÜKSELEN DEĞER KOOPERATİFÇİLİK - ANTALYA

Türkiye Hayvancılık Kooperatifleri Merkez Birliği olarak her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Kooperatifler Arası İstişare Aile Toplantımız 21-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Yükselen Değer Kooperatifçilik Teması ile gerçekleştirildi.

Genel Başkanımız Ahmet ERTÜRK' ün açılış konuşmaları ile başlayan toplantımıza 333 kooperatif temsilcisi ortağı katılım sağladı, Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Sayın Fatih METİN, Hayvancılık Genel Müdürümüz Sayın Zekeriya ERDURMUŞ, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Teşkilatlanma Daire Başkanımız Sayın M. Lokman RAMAZANOĞLU, Et Süt Kurumu Süt Daire Başkanı Sayın Seyidahmed ÖZKAN, Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilcisi Sayın İfakat GÜRKAN'da toplantımıza katılım sağladı. Bakan Yardımcımız Sayın Fatih METİN konuşmalarının ardından, üretici kooperatif ortaklarımızın sorunlarını birebir dinleyerek sorunların çözümü için ilgili çalışmaların yapılacağını ve konuların takipçisi olacağını belirtti.

Programımız daha sonra Moderatörlüğünü Prf. Dr. Salahattin KUMLU'nun yaptığı, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Teşkilatlanma Daire Başkanı Sayın M. Lokman RAMAZANOĞLU,  Prf. Dr. İbrahim UZUN, Yeşil Bademli Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ziraat Mühendisi Sayın Gülşen GÖRKEN'in panelistlğini yapmış olduğu panelle devam ederek. Son gün katılımcılarımıza Dr. İbrahim ARAP tarafından Lider Yöneticilik eğitimi ile son buldu.

Yükselen Değer Kooperatifçilik 2019

Yükselen Değer Kooperatifçilik 2019

Okunma Sayısı: 686

Türkiye Hayvancılık Kooperatifleri Merkez Birliği © 2023

Yukarıöveçler Mh. Lizbon Cd. No:32/6 Çankaya / Ankara TEL:(0312) 438 48 48

Geliştirici ©